Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo,

W ostatnim czasie zwróciliśmy się do Państwa z prośbą o wypełnienie króciutkiej anonimowej ankiety na temat jakości usług oferowanych przez Spółkę „USKOM”, która była udostępniona na łamach naszej strony internetowej oraz profilu społecznościowego.
Badanie zostało przeprowadzone w dniach od 26.05.2022r. do 07.06.2022 r.
Państwa odzew był spory. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych odpowiedzi, za które serdecznie dziękujemy.
Szczegółowa analiza otrzymanych wyników wskazała, że bardzo wysoko została oceniona współpraca z Nami, bo aż 75 % ankietowanych biorących udział w badaniu opowiedziało się , że NIE napotkało trudności.
Równie budującym wnioskiem jest fakt, że w przypadku pytania dotyczącego jakości OBSŁUGI KLIENTA 50 % ankietowanych oceniło ją jako BARDZO DOBRĄ, a kolejne 17 % jako DOBRĄ. Cieszymy się, że potrafimy w sposób merytoryczny rozwiać wszelkie wątpliwości w sprawach wchodzących w zakres naszej działalności.
Na pytanie odnośnie terminowości i jakości realizowanych przez Nas usług., aż 71 % respondentów udzielających odpowiedzi opowiedziało się pozytywnie.
W przypadku pytania dotyczącego polecenia usług swoim znajomym – 59 % badanych chętnie by to zrobiła. Co oznacza, że obszary naszego działania spełniają Państwa oczekiwania.
Reasumując, analiza z przeprowadzonej ankiety wskazuje, że śmiało możemy patrzeć w przyszłość ponieważ oceny przyznane w zdecydowanej większości wskaźników przekraczają zadowalający poziom. Jej wyniki potwierdzają kierunkową słuszność podjętych przez Spółkę działań oraz dają wytyczne, co do nakreślenia dalszych kierunków podnoszenia jakości świadczonych usług.