• Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych „USKOM” Sp. z o.o. w Kożuchowie, Zakład Usług Komunalnych zatrudni dwóch pracowników na stanowisko:
  • ŁADOWACZ NIECZYSTOSCI STAŁYCH
    • Oferujemy:
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • Gwarancje terminowej płatności wynagrodzenia,
    • Bardzo dobre warunki socjalne.
    • Wymaganie pracodawcy:
    • Sumienność,
    • Zaangażowanie,
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Dodatkowym atutem będzie:
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Zakres obowiązków:
    • Wytaczanie i wstawianie pojemników z odpadami,
    • Zbieranie worków z odpadami,
    • Utrzymanie porządku w miejscu pracy,
    • Inne prace zlecone przez przełożonego.

    CV zawierające następującą klauzulę:

    „Zgodnie z art. 6 ust. 1a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
    z przetworzeniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz.UE.L.2016 Nr 119, str. 1) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych „USKOM” Sp. z o.o. w Kożuchowie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy do celów rekrutacji”.

    należy dostarczyć do dnia 20.02.2022 r. (do siedziby Spółki – sekretariat lub wysłać na adres sekretariat@uskom.eu).

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych „USKOM” Sp. z o.o. w Kożuchowie.