Dlaczego warto pić kożuchowską kranówkę?
„Dzień Dziecka” to doskonała okazja, aby przypomnieć najmłodszym mieszkańcom Kożuchowa o zaletach wody, która płynie w kranach ich domów. Mycie zębów, prysznic, robienie herbaty – wszędzie tam pojawia się właśnie kranówka. Kożuchowska woda towarzyszy dzieciakom praktycznie każdego dnia. Ale czy najmłodsi wiedzą o niej wystarczająco dużo? Na wszelki wypadek mamy kilka istotnych informacji, które przekonają ich do picia kożuchowskiej wody prosto z kranu.
1. Jest zdrowa i czysta
Służby sanitarne „Kożuchowskich Wodociągów” cały czas czuwają nad tym, aby do domów trafiała woda spełniająca normy jakościowe. Dlatego też regularnie badają kranówkę i kontrolują, czy nie dostały się do niej jakiekolwiek zanieczyszczenia. Dzięki temu mieszkańcy zarówno miasta jak i całej gminy mogą być pewni, że do ich domów trafia czysta i zdrowa woda.
2. Dobrze smakuje
Woda dostarczana w takiej naturalnej postaci nie musi być przegotowywana, a będąc schłodzoną smakuje wybornie.
3. Jest tania
Woda, która płynie z kranu jest nieporównywalnie tańsza od tej, którą można kupić w sklepie. Półtora litra wody niegazowanej kupowanej w sklepie to koszt ok. 3 zł. Tymczasem, taka sama ilość kożuchowskiej kranówki kosztuje mniej niż grosz.
4. Nie generuje plastiku
Wybierając kożuchowską wodę wykazujesz się dbałością o środowisko. Kranówka nie ma bowiem plastikowego opakowania, nakrętki ani etykiety. To świadomy i ekologiczny wybór, który ma ogromny, pozytywny wpływ na całą naszą planetę.
Mamy nadzieję, że powyższe argumenty przemówią zarówno do tych małych, jak i większych dzieci, i z pełną świadomością będą chętniej sięgali po kożuchowską kranówkę.
I tak na zakończenie wznosimy toast kożuchowską kranówką za wszystkich tych, którzy nie zatracili dziecka w sobie, życząc WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!