Zamiatarka do zadań specjalnych.
Co prawda Dzień Św. Mikołaja był wczoraj, jednak wyczekiwany przez Nas ,,prezent” dotarł do siedziby Spółki dopiero dzisiaj. Zakupiona przez USKOM w ramach przeprowadzonego postępowania przetargowego zamiatarka, to urządzenie komunalne, dedykowane do wypełniania zadań specjalnych. Jak zapewnia producent,,(…) z nią żaden brud nie ma szans”.
Oto jej mocne strony⤵️:
👉Zaprojektowana, aby zapewnić maksymalną elastyczność!
Citymaster 650 firmy Hako Polska Sp. z o.o., to profesjonalna maszyna komunalna stanowiąca idealne wielofunkcyjne rozwiązanie dla obszarów miejskich. Została zaprojektowana jako kompaktowy nośnik narzędzi przeznaczonych do zamiata, zasysania, odśnieża, koszenia, przycinania, podlewania dzięki czemu utrzymanie ładu i porządku na chodnikach, alejkach, drogach, ścieżkach rowerowych, czy też halach bez względu na porę roku jest dziecinnie proste.
👉Niewielka maszyna o szerokim spektrum zastosowań!
Maszyna dzięki swojej wielozadaniowości jest idealnym rozwiązaniem dla stref zamieszkania. Jej niewielkie gabaryty, stabilne trzymanie toru jazdy oraz mały promień skrętu (zaledwie 70 cm) zapewnia jej zwrotność, nawet w bardzo ograniczonej przestrzeni, co umożliwia łatwe manewrowanie pomiędzy zaparkowanymi samochodami, kwietnikami bądź ławkami. Dzięki zastosowanemu napędowi na cztery koła zamiatarka pokonuje krawężniki o wysokości 15 cm bez najmniejszego problemu, a jej niska masa całkowita wynosząca 2200 kg nie powoduje szkód na sprzątanej nawierzchni.
👉Doskonała wydajność dla czystego miasta!
Urządzenie dzięki hydraulicznie sterowanym szczotkom i opatentowanemu systemowi cyrkulacji wody gwarantuje wyczyszczenie każdej powierzchni czy to z liści, żwiru, piasku, czy wielu innych zanieczyszczeń, zapewniając tym samym czystość powietrza wokół sprzątającej maszyny, poprzez wiązanie pyłów i cząstek stałych z wodą uniemożliwiając wydostanie się ich na zewnątrz zbiornika. Takie rozwiązanie gwarantuje minimalizację procesu pylenia podczas zamiatania, dzięki czemu operator oraz piesi przebywającym w bliskim otoczeniu maszyny nie są narażeni na kontakt ze szkodliwymi cząstkami stałymi unoszącymi się w powietrzu.
Od samego świtu oglądamy to ,,cudo”, sprawdzamy, testujemy zanim dokonamy protokolarnego odbioru urządzenia. Aby zamiatarka mogła czynić swoją powinność musimy dokonać zgłoszenia środka trwałego do ubezpieczenia i przeprowadzić szkolenie dla operatorów.
Od jutra Citymaster 650 wyruszy w miasto i rozpocznie pracę.🙂 Uważnie wypatrujcie jej na chodnikach i ulicach Kożuchowa.