Współpracujemy z najlepszymi!
Dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie i jakości. Aby tak mogło być szczególną uwagę przykładamy do produktów, które używamy, tj .armatury wodociągowej i kanalizacyjnej. To są również wszelkiego rodzaju zasuwy zawory antyskażeniowe czy kulowe oraz hydranty.
Dzięki uprzejmości Fabryki Armatury Jafar, która specjalizuje się w produkcji armatury żeliwnej m.in. do wody i ścieków w dniu wczorajszym mieliśmy okazję naocznie sprawdzić szeroką gamę i jakość produkowanych przez nich wyrobów. To właśnie dzięki wysokiej jakość wyrobów oraz ciągłemu wdrażaniu nowych rozwiązań produktowych i produkcyjnych, firma zajmuje wiodącą pozycję wśród producentów na rynku krajowym.
Wyroby Jafaru skierowane są zarówno do szeroko pojętych odbiorców i użytkowników komunalnych, budowlanych jak i przemysłowych. Jafar oferuje wyroby zarówno o standardowych jak i podwyższonych parametrach eksploatacyjnych, mających zastosowanie w oczyszczalniach ścieków, stacjach uzdatniania wody, przepompowniach i systemach przeciw pożarowych.
Dziękujemy Firmie Jafar za pokaz i cenną lekcję wiedzy.