Rudi znalazł nowy dom pełen miłości!
Pamiętacie Rudiego, psa odłowionego w Sokołowie 17 maja 2024 roku?
Mamy wspaniałą wiadomość! Rudi, który przez pewien czas przebywał w naszym przytulisku, znalazł kochający dom, gdzie otoczony jest miłością i radością.
Jego nowy właściciel przyjechał po Niego aż ze Śląska, pokazując tym samym, że odległość nie jest przeszkodą, gdy chodzi o miłość do zwierząt. Od momentu, gdy Rudi trafił do nowego domu, szybko się zaaklimatyzował. Zamiast spędzać dni za kratami, teraz ma do dyspozycji przestronne pola do biegania, a noce spędza w wygodnym łóżku.
Nie tylko Rudi zyskał nowy dom, ale także my zostaliśmy obdarowani. Nowy właściciel Rudiego przywiózł nam smycze, za które serdecznie dziękujemy. To wspaniały gest, który z pewnością przyda się w przytulisku.
Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że kolejny z naszych podopiecznych znalazł dom pełen miłości i życzymy jemu oraz jego nowej rodzinie wszystkiego najlepszego na przyszłość.🍀
Taka historia przypomina nam, jak ważna jest adopcja zwierząt i ile radości może przynieść nowy dom dla naszych czworonożnych przyjaciół.