Pożegnanie wieloletniej pracownicy USKOM-u
W dniu 28 czerwca 2023 roku, w siedzibie Uskom-u odbyło się uroczyste pożegnanie Pani Krystyny Jur, kadrowej odchodzącej na zasłużoną emeryturę po 13 latach pracy na rzecz tut. Spółki. Współpracę z Naszą firmą Pani Krystyna rozpoczęła 28 czerwca 2010 r. i kontynuowała ją do dnia 28 czerwca 2023 r. jako specjalista ds. kadr i płac.
Przejście na emeryturę to szczególny moment, który warto odpowiednio uczcić, zwłaszcza jeśli wyznacza on koniec wieloletniej i owocnej współpracy. Sumienny i lojalny pracownik to skarb dla każdej firmy niezależnie od branży. Po wielu latach przychodzi jednak czas pożegnania. Choć emerytura stanowi koniec kariery zawodowej, to nie należy zapominać, że wyznacza także nowy etap w życiu człowieka.
Na spotkaniu Sławomir Trojanowski – Prezes Zarządu, osobiście podziękował Pani Krystynie za wieloletnią doskonałą współpracę. Podkreślił, że to właśnie dzięki wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu Pani Krystyny miał zapewniony komfort pracy, bezpieczeństwo i wsparcie, w każdej sytuacji i momentach zarówno w tych lepszych, jaki i tych trudniejszych.
Na zakończenie spotkania kadra pracownicza podziękowała Pani Krysi za trzynaście lat, poświęceń i oddania, za lojalność, mądrość oraz trud włożony w pracę. Wyrazili także nadzieję, że nie zapomni o koleżankach i kolegach z pracy i podobnie jak wszyscy, będzie dobrze wspominała spędzone w Spółce chwile.