Życzymy udanych Wakacji
Z dzisiejszym dzwonkiem kończy się rok szkolny 2020/2021, który był dla większości z Nas – uczniów, grona pedagogicznego i rodziców okresem ciężkiej, ale i owocnej pracy. Był to czas samorealizacji, doskonalenia zawodowego, zdobywania nowych doświadczeń, zwłaszcza , że przyszło Nam pracować w trudnych warunkach i w ścisłym reżimie sanitarnym związanym z panującą pandemią.
Najbliższe tygodnie upłyną wielu z Państwa w atmosferze letniej zabawy i aktywnego odpoczynku. Dla wielu będą to wymarzone tygodnie na realizację marzeń i przedsięwzięć, na co nie zawsze mamy czas w ciągu roku szkolnego, dlatego życzymy Państwu, żeby nadchodzące wakacje były pasmem szczególnie miłych chwil, wzruszeń i niecodziennych, ale pozytywnych przeżyć.
Życzymy, aby nadchodzące wakacje były radosne, ciekawe, słoneczne a przede wszystkim bezpieczne, by sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc i zawieraniu nowych przyjaźni.
Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i efektywnego wypoczynku, byśmy wszyscy mogli nabrać sił, zapału i pozytywnej energii, którą razem zamienimy na twórcze oraz efektywne działania w kolejnych miesiącach roku.