Zakończono montaż instalacji fotowoltaicznej realizowanej w ramach inwestycji pn. ,,Budowa instalacji fotowoltaicznej na terenie SUW w Kożuchowie”
Wiele przedsiębiorstw, w tym i nasze zdecydowało się na montaż instalacji fotowoltaicznej. Ta proekologiczna inwestycja, choć z punktu ekonomicznego nie jest tania, to w najbliższym czasie da wymierne korzyści, bowiem przyczyni się do minimalizacji kosztów związanych z zakupem energii.
Są jednak warunki – instalacja musi być przemyślana i wykonana poprawnie przez wykwalifikowaną ekipę, z użyciem komponentów spełniających normy jakościowe. W przeciwnym razie istnieje ryzyko awarii.
Zakres rzeczowy przedsięwzięcia obejmował dostawę, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznych o mocy 49,8 kWP wraz z przesunięciem dwóch lamp oświetleniowych i przeprowadzeniem przewodu połączeniowego o odpowiednim przekroju.
W ramach zadania zostały zamontowane:
✅ panele PV Sunova Solar 460Wp w ilości 108 szt. o łącznej mocy 49,8 kWP;
✅ falownik Sofar Solar 50KTLX – G3;
✅ system montażu paneli Corab WS – 017.
Jesteśmy przekonani, że Nasz Wykonawca instalacji, którym jest firma OZEnergia Sp. z o.o. z siedzibą w Kiełpinie, dołożył wszelkich starań, żebyśmy nie musieli martwić się o poprawność jej wykonania i dalszego funkcjonowania, a mogli skupić się na swojej działalności podstawowej.
Poszczególne etapy prac przy realizacji projektu przedstawiliśmy w poniższej galerii.⤵️