WYNIKI KONKURSU
Dzisiejszego dnia na całym świecie 🌍obchodzimy Światowy Dzień Wody💧 Szczególnie dzisiaj podkreśla się ogromną rolę wody w naszym życiu oraz kwestię dostępu do jej zasobów. Tegorocznym obchodom przyświeca hasło: Wody podziemne – „czyńmy niewidoczne widocznym”. Niewidoczne, pod naszymi stopami, wody gruntowe są ukrytym skarbem, który wzbogaca nasze życie.
97% wody na świecie jest słona lub w inny sposób niezdatna do picia. 2% jest zamknięte w lodowcach, a tylko 1% nadaje się do tego, aby zaspokoić wszystkie potrzeby ludzkości – rolnicze, produkcyjne i społeczne.
Woda pitna nie jest niewyczerpalnym źródłem. Dlatego musimy się o nią troszczyć 😘
Z te okazji przygotowaliśmy konkurs, którego zadaniem było wymyślenie hasła promującego jej oszczędzanie🤔 Odzew pozytywnie przerósł Nasze oczekiwania 🤩Otrzymaliśmy od Was wiele ciekawych koncepcji 👍 Wybór był naprawdę ciężki 🏋️‍♀️Dlatego postanowiliśmy wyróżnić nie 1️⃣ a 3️⃣ osoby.
Szczęśliwcy to:
🎉#Katarzyna_Waszkowiak „Kapu kap, wody brak. Zakręć wodę, szanuj przyrodę”
🎉#Edyta_Krzysztof_Czaykowscy „Oszczędzaj wodę-wspomóż przyrodę”
🎉#Ewa_Skalik „Wodę kochamy więc ją oszczędzamy”
✅Losowania dokonali: Pan Sławomir Trojanowski Prezes Zarządu Spółki oraz dwie przemiłe Panie z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Pani Beata Bereś i Pani Magdalena Jabłonowska.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom🤝 i zapraszamy po odbiór nagród do siedziby Spółki.