USKOM ROZDAJE UPOMINKI Pamięć przenośna za rejestrację

Zakończyła się realizacja projektu pn. „Budowa systemu e-usług dla mieszkańców w Przedsiębiorstwie Usług Komunalnych USKOM Sp. z o.o. w Kożuchowie”. Inwestycja składała się z trzech elementów:

E-ODCZYT – wyposażenie wszystkich wodomierzy w nakładki radiowe do zdalnego odczytu;
GIS – stworzenie systemu informacji przestrzennej (graficzna informacja o sieciach wod-kan);
IBOK – Internetowe Biuro Obsługi Klienta, czyli platforma zapewniająca Klientom Spółki zdalny dostęp do informacji związanych z usługami świadczonymi przez USKOM.
W IBOK możliwe jest wypełnianie on-line formularzy i zgłoszeń, przeglądanie i wydruk poszczególnych faktur czy sprawdzanie danych adresowych Klienta oraz wszystkich obiektów i usług mu przypisanych. Ponadto zarejestrowani Klienci mają dostęp do aktualnych danych o stanie należności,aktualnych pozycji cennika, według których Kontrahent jest rozliczany oraz informacji o sposobie rozliczeń, a faktury dostępne są już od chwili ich wystawienia.

Jak się zarejestrować?

Poniżej opublikowaliśmy dla Państwa film instruktażowo-promocyjny mówiący o tym, jak zarejestrować się i korzystać z IBOK-a. To nic nie kosztuje, a do rejestracji potrzebne są jedynie dane z ostatniej faktury. Dla tych Klientów, którzy bez zbędnej zwłoki założą swoje konto w IBOK, przygotowaliśmy praktyczne upominki. Ilość upominków ograniczona! Na użytkowników zarejestrowanych po 1 stycznia 2019 oczekiwać będzie pendrive – urządzenie przeznaczone do przenoszenia i przechowywania plików (np. dokumentów lub zdjęć). Urządzenie o pojemności 16 GB jest w uniwersalnym czarnym kolorze i posiada logotypy Unii Europejskiej oraz Funduszy Europejskich. Nośniki pamięci będą czekać na Państwa w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Elektrycznej 9 w Kożuchowie.
Akcja trwa do wyczerpania zapasów. Zapraszamy do rejestracji!

Regulamin akcji Uskom rozdaje upominki