Przejdź na e-fakturę i chroń środowisko naturalne
Wraz z nadejściem Nowego Roku warto zmienić swoje dotychczasowe nawyki i przekonać się do nowych rozwiązań.
Zwłaszcza gdy cenisz sobie czas i wygodę, a środowisko naturalne nie jest Ci obojętne.
My cenimy Wasz czas, dlatego stwarzamy dla Was liczne udogodnienia dbając przy tym o środowisko naturalne.
Jeśli jesteś naszym Klientem, nie trać więcej czasu i już dziś zarejestruj się w platformie iBOK dostępnej pod adresem: https://ibok.uskom.eu/
Tam właśnie znajduje się funkcjonalność ,,e- faktura”. Powstała ona z myślą o Was i środowisku naturalnym.
Wprowadzenie elektronicznej faktury do obiegu poprzedzone było pracą wielu osób m.in. informatyków, programistów, księgowych no i oczywiście Was – Klientów. Dzięki takiej współpracy z Klientami i wymianie spostrzeżeń mogliśmy na bieżąco reagować oraz udoskonalać funkcjonalności jakie daje platforma iBOK.
Do tej formy komunikacji z nami przekonało się już blisko 400 naszych Klientów. Dlatego też serdecznie zapraszamy pozostałych odbiorców naszych usług do korzystania z udogodnień informatycznego Biura Obsługi Klienta.
Jesteśmy pewni, że dzięki szerokiej gamie funkcjonalności i możliwości jakie oferuje platforma sprosta Waszym oczekiwaniom, a tym samym sprawi, że nie będziecie chcieli wrócić do tradycyjnej formy korespondencji.
Teraz bez zbędnej papierologii i jej żmudnej archiwizacji możecie mieć wszystkie dokumenty w jednym miejscu i w zasięgu ręki. Bez wychodzenia z domu i zawsze na czas, z możliwością błyskawicznego opłacenia rachunków, bez ryzyka opóźnienia i związanych z tym odsetek!
Nie zwlekajcie, zarejestrujcie się na platformie iBOK i przejdźcie na e-fakturę!
Spójrzcie jakie to proste, wystarczy kliknąć w poniższy link: https://ibok.uskom.eu/