Myśląc perspektywicznie stawiamy na ciągły rozwój!
Tydzień rozpoczęliśmy z przytupem, a to za sprawą Dostawcy pojazdu firmy SLT GROUP z siedzibą w Sikorzu, który w dniu dzisiejszym dostarczył Nam nowy pojazd specjalistyczny marki #Mercedes #Benz, model ATEGO 1624. Pojazd został zakupiony w ramach przeprowadzonego postępowania przetargowego o którym wspominaliśmy Wam we wcześniejszym poście: https://uskom.eu/kolejny-mercedes-zasili-nasz-park…/
Zakupione auto zasili tabor samochodowy Zakładu Usług Komunalnych.
Z racji tego, że marka samochodu mówi sama za siebie, mamy wobec #ATEGO ściśle określone oczekiwania. Wymagamy m.in. efektywnej pracy z pojazdem, bardzo dobrych właściwości jezdnych oraz wysokiej przyjazności w zabudowie. A więc praktycznie wszystkiego, co zapewni kierowcy pojazdu komfort pracy podczas wykonywania swoich obowiązków, a to w rezultacie przełoży się na jakość wykonywanej pracy z korzyścią dla lokalnego odbiorcy usług.
Mercedes Atego, doskonale wpisuje się w naszą branżę komunalną. Komfort podczas jazdy zapewniają systemy stabilizujące jazdę, zawieszenie kabiny kierowcy oraz układu kierowniczego, które idealnie ze sobą współpracują. Prowadzenie tylnej osi zmniejsza efekt podsterowności, co znacznie wpływa na precyzję każdego manewru w trakcie wykonywania ciężkich prac terenowych.
Jesteśmy pewni, że nasz Kolega obsługujący ten sprzęt doceni walory pojazdu, a praca nie będzie jedynie obowiązkiem, lecz czystą przyjemnością.
Już dzisiaj wypatrujcie nowego #Mercedesa na ulicach #Kożuchowa, #Nowego_Miasteczka i #Bytomia_Odrzańskiego.