Drodzy Państwo,
Precyzyjne oznakowanie numerów kwater to ważna rzecz dla odwiedzających groby swoich bliskich.
Ponieważ współpraca z mieszkańcami stanowi dla nas priorytet i gwarancję skutecznej działalności, dlatego na Państwa wniosek zostały wymienione słupki z oznaczeniem kwater na Cmentarzu Komunalnym w Kożuchowie.
Nowe estetyczne oznaczenia ułatwią i usprawnią wszystkim, którzy odwiedzają cmentarz lokalizację grobów swoich bliskich i bezproblemowe do nich dotarcie. Jest to szczególnie ważne dla osób odwiedzjących nekropolię po raz pierwszy.
Z poziomu przeglądarki pomoże nam w tym również internetowa wyszukiwarka grobów- system Grobonet 2.6
Wyniki poszukiwań można wydrukować lub zapisać na komputerze. Programem są objęte cmentarze komunalne w Kożuchowie przy ul. Zielonej, Stypułowie, Książu Śląskim, Studzieńcu, Mirocinie Dolnym, Mirocinie Górnym oraz Broniszowie. Umożliwia ponadto zdalne zlecenie zapalenia znicza na grobie Państwa bliskich, złożenie zamówienia na sprzątanie grobu, opłacenie miejsca na cmentarzu oraz bezpośredni kontakt z administratorem cmentarzy Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych „USKOM” Sp. z o.o. w Kożuchowie.
Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony internetowej i skorzystania z interaktywnego planu cmentarzy komunalnych.
Na cmentarzu dostępne są także dla wszystkich zainteresowanych mapki schematyczne z zaznaczonymi najważniejszymi obiektami oraz ponumerowanymi kwaterami w celu łatwiejszej orientacji.
Każdego dnia z pełnym zaangażowaniem i dbałością dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Wam najwyższy standard świadczonych przez naszą spółkę usług.