Harmonogramy wywozu odpadów na rok 2020

TEREN MIASTA I GMINY KOŻUCHÓW

Rejon 1: Asnyka, Brzechwy, Chopina, Fredry, Górska, Grota-Roweckiego, Heller Anny, Herberta, Kolonia Górska, Kolonia Zielonogórska, Koszarowa, Kościuszki, Kraszewskiego, Krótka, Kubusia Puchatka, Leśna, Marcinkowskiego, Miłosza, Młynarska, Norwida, Plac Ewangelicki, Plac Kopernika, Prusa, Rataja, Reja, Reymonta, Sienkiewicza,Tuwima, Wichrowe Wzgórze.

Rejon 2: 3 Maja, 9 Maja, Chabrowa, Daszyńskiego, Drzymały, Glogowska, Głowackiego, Hoża, Jaśminowa, Kącik Szczęścia, Klasztorna, Kościelna, Krzywoustego, Kolorowa, Konopnickiej, Kręta, Kwiatowa, Lawendowa, Legnicka, Liliowa, Limanowskiego, Matejki, Mickiewicza, Nowogrodzka, Obywatelska, Okrzei, Plac Jedności Robotniczej, Plac Zwycięstwa, Parkowa, Piaskowa, Różana, Rynek, Słonecznikowa, Słowackiego, Spacerowa, Tulipanowa, Traugutta, Wrzosowa.

Rejon 3: 22 Lipca, Akacjowa, Dworcowa, Jarzębinowa, Klonowa, Kolonia Moniuszki, Moniuszki, Nowa, Ogrodnicza, Osiedlowa, Os. Pod Lasem, Os. Kolejowe, Os. Odrodzenie, Spokojna, Spółdzielcza, Szosa Bytomska, Topolowa, Wesoła, Wolności, Zacisze.

Rejon 4: 1 Maja, Elektryczna, Harcerska, Jastrzębia, Kacza, Krucza, Lisia, Literacka, Podbrzezie Górne, Polna, Słoneczna, Sokola, Sowia, Szprotawska, Zajęcza, Żagańska, Żeromskiego.

Rejon 5: Boczna, Garbarska, Główna, Inwestycyjna, Nowosolna, Pl. Targowy, Podbrzezie Dolne, Słocina, Zielona, Zygmuntowska, Zielonogórska.

Rejon 6: Broniszów, Radwanów, Studzieniec.

Rejon 7: Bulin, Książ Śląski, Mirocin Dolny, Mirocin Górny, Mirocin Średni.

Rejon 8: Cisów, Podbrzezie Górne, Stypułów.

Rejon 9: Bielice, Drwalewice, Dziadoszyce, Lasocin, Sokołów, Solniki, Zawada.

Rejon 10: Czciradz.

Rejon 11: Lasocin.

Rejon 12: Broniszów nr 11, 12, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 43a, 44, 78a, Cisów nr 1, 19, Kierzkowice, Kożuchów: Kolonia Górska nr 10, 11, 12, 13, 14, Kolonia Zielonogórska nr 9, Ogrody Działkowe : “Jedność” Podbrzezie Dolne dz. 1114/1, Mirocin Dolny nr 5, 6, 6a, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14a,b, 23, 23b, 23d, 24, 24b, 26, 38, Mirocin Górny nr 5, 42, 46, 47, 52, 128, 129, Mirocin Średni 45, Stypułów nr 74, 78, 82, 83, 145, 145a.

Rejon 13: Bielice nr 8, 11, 12, 13, 14, Cziradz nr 41, Dziadoszyce nr 14, Kożuchów: ul. Kolonia Moniuszki 4, 5,  Polna nr 1a, 3, 5, Żagańska nr 28, 40, 63, 81, Zielona nr 3. Ogrody Działkowe “Metalowiec” 22 Lipca ogród nr 3, Ogrody Działkowe “M. Konopnickiej” ul. Polna, Sokołów nr 3o, Solniki nr. 59, 59a, 60.

TEREN MIASTA I GMINY BYTOM ODRZAŃSKI

Rejon 1: 1 Maja, Ciemna, Glogowska, Górna, Kolbego, Kościelna, Kożuchowska, Krzywoustego, Kusocińskiego, Łąkowa, Mała, Mostowa, Nadbrzeżna, Narożna, Nowe Miasto, Os. Rybackie, Poprzeczna, Piaskowa, Robotnicza, Rynek, Słoneczna, Spacerowa, Sportowa, Szkolna, Wąska, Widok, Wodna, Wybickiego, Wyspiańskiego.

Rejon 2: 8 Maja, Akacjowa, Aleja Złotej Jesieni, Andersa, Botaniczna, Cicha, Cmentarna, Daszyńskiego, Dębowa, Dworcowa, Dmowskiego, Fabryczna, Garażowa, Hallera, Jęczmienna, Klonowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Korfantego, Kręta, Krótka, Liliowa, Lipowa, Młyńska, Mickiewicza, Narutowicza, Nowosolska, Ogrodowa, Os. Piastowskie, Paderewskiego, Piłsudskiego, Polna, Pszeniczna, Rataja, Sadowa, Sienkiewicza, Sucharskiego, Szeroka, Topolowa, Witosa, Żeromskiego.

Rejon 3: Bodzów, Bonów, Bycz, Drogomil, Kropiwnik, Królikowice, Małaszowice, Popowo, Sobolice, Tarnów Bycki, Wierzbnica.

Rejon 4: Drogomil nr 31, 27 Bonów nr 2, 3, 21, Wierzbnica nr 26, Popowo nr 5.

TEREN MIASTA I GMINY NOWE MIASTECZKO

Rejon 1: 1 Maja, 3 Maja, 22 Lipca, Chopina, Dąbrowskiego, Długa, Garncarska, Głogowska, Jana Pawła II, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Kresowa, Królowej Jadwigi, Lipowa, Łąkowa, Majowa, Mickiewicza, Moniuszki, Ogrodowa, Paderewskiego, Piaskowa, Piłsudskiego, Plac Cmentarny, Podgórna, Reymonta, Rynek, Sienkiewicza, Szkolna, Słowackiego, Szosa Głogowska, Wojska Polskiego, Zamkowa, Zielona, Żeromskiego.

Rejon 2: Akacjowa, Brzozowa, Dworcowa, Jaworowa, Klonowa, Gołaszyn, Marcinkowskiego, Miłaków, Os. Fabryczne, Pl. Strzelecki, Parkowa, Poniatowskiego, Polna, Przemysłowa, Szosa Bytomska, szosa Głogowska, Topolowa, Wierzbowa, Żuków.

Rejon 3: Borów Polski, Borów Wielki, Konin, Nieciecz, Popęszyce, Rejów, Szyba.

Rejon 4: Nieciecz.

Rejon 4: Borów Wielki nr 7, 13, 14, 14a, 15, Szyba nr 1, 35, 36 Popęszyce nr 30, 61, 63, Miłaków nr 55, Gołaszyn nr 90, Żuków nr 5, 25, 49.