Harmonogramy wywozu odpadów na rok 2018

TEREN MIASTA I GMINY KOŻUCHÓW

Rejon 1: Asnyka, Brzechwy, Chopina, Fredry, Górska, Grota-Roweckiego, Heller Anny, Herberta, Kolonia Górska, Kolonia Zielonogórska, Koszarowa, Kościuszki, Kraszewskiego, Krótka, Kubusia Puchatka, Leśna, Marcinkowskiego, Miłosza, Młynarska, Norwida, Plac Ewangelicki, Plac Kopernika, Prusa, Rataja, Reja, Reymonta, Sienkiewicza,Tuwima, Wichrowe Wzgórze.

Rejon 2: 3 Maja, 9 Maja, Chabrowa, Daszyńskiego, Drzymały, Glogowska, Głowackiego, Hoża, Jaśminowa, Kącik Szczęścia, Klasztorna, Kościelna, Krzywoustego, Kolorowa, Konopnickiej, Kręta, Kwiatowa, Lawendowa, Legnicka, Liliowa, Limanowskiego, Matejki, Mickiewicza, Nowogrodzka, Obywatelska, Okrzei, Plac Jedności Robotniczej, Plac Zwycięstwa, Parkowa, Piaskowa, Różana, Rynek, Słonecznikowa, Słowackiego, Spacerowa, Tulipanowa, Traugutta, Wrzosowa.

Rejon 3: 22 Lipca, Akacjowa, Dworcowa, Jarzębinowa, Klonowa, Kolonia Moniuszki, Moniuszki, Nowa, Ogrodnicza, Osiedlowa, Os. Pod Lasem, Os. Kolejowe, Os. Odrodzenie, Spokojna, Spółdzielcza, Szosa Bytomska, Topolowa, Wesoła, Wolności,  Zacisze. Pobierz harmonogram

Rejon 4: 1 Maja, Elektryczna, Harcerska,  Jastrzębia, Kacza, Krucza, Lisia, Literacka, Podbrzezie Górne, Polna, Słoneczna, Sokola, Sowia, Szprotawska, Zajęcza, Żagańska, Żeromskiego.

Rejon 5: Boczna, Garbarska, Główna, Inwestycyjna,  Nowosolna, Pl. Targowy, Zielona, Zygmuntowska, Zielonogórska.

Rejon 6: Broniszów, Książ Śląski, Radwanów, Studzieniec. Pobierz harmonogram

Rejon 7: Mirocin Dolny, Mirocin Górny, Mirocin Średni. Pobierz harmonogram

Rejon 8: Cisów, Kierzkowice, Stypułów.

Rejon 9: Bielice, Drwalewice, Dziadoszyce, Sokołów, Solniki, Zawada.

Rejon 10: Czciradz.

Rejon 11: Podbrzezie Dolne, Słocina.

Rejon 12: Lasocin.

Rejon 13: Kolonia Zienologórska nr 9, Polna nr 1a, 3, 5, Żagańska nr  28, 40, 63, 81, Zielona nr 3,. Ogrody Działkowe “A . Mickiewicza” 22 Lipca 44, Ogrody Działkowe  “Metalowiec” 22 Lipca ogród nr 3, Ogrody Działkowe “M. Konopnickiej” ul. Polna.

Rejon 14: Bielice nr 8, 11, 12, 13, 14, Broniszów nr 11, 12, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 43a, 44, 78a, Bulin, Kieszkowice, Cisów nr 19, Cziradz nr 41, Dziadoszyce nr 14, Stypułów nr 74, 78, 82, 83, 145, 145a, Solniki nr. 59, 59a, 60, Sokołów nr 30, Mirocin Dolny nr 5, 6, 6a, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14a,b, 23, 23b, 23d, 24, 24b, 26, 38, Mirocin Górny nr 5, 42, 46, 47, 52, 128, 129, Ogrody Działkowe : “Jedność” Podbrzezie Dolne dz. 1114/1,  Kolonia Górska nr 10, 11, 12, 13, 14.

TEREN MIASTA I GMINY BYTOM ODRZAŃSKI

Rejon 1: 1 Maja, Ciemna, Glogowska, Górna, Kolbego, Kościelna, Kożuchowska, Krzywoustego,  Kusocińskiego, Łąkowa, Mała, Mostowa, Nadbrzeżna, Narożna, Nowe Miasto, Os. Rybackie, Poprzeczna, Piaskowa, Robotnicza, Rynek, Słoneczna, Spacerowa, Sportowa, Szkolna, Wąska, Widok, Wodna, Wybickiego, Wyspiańskiego.

Rejon 2: 8 Maja, Akacjowa, Aleja Złotej Jesieni, Andersa, Botaniczna, Cicha, Cmentarna, Daszyńskiego, Dębowa, Dworcowa, Dmowskiego, Fabryczna, Garażowa, Hallera, Jęczmienna, Klonowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Korfantego, Kręta, Krótka, Liliowa, Lipowa, Młyńska, Mickiewicza, Narutowicza, Nowosolska, Ogrodowa, Os. Piastowskie, Paderewskiego, Piłsudskiego, Polna, Pszeniczna, Rataja, Sadowa, Sienkiewicza, Sucharskiego, Szeroka, Topolowa, Witosa, Żeromskiego. Pobierz harmonogram

Rejon 3: Bodzów, Bonów, Bycz, Drogomil, Kropiwnik, Królikowice, Małaszowice, Popowo, Sobolice, Tarnów Bycki, Wierzbnica.

Rejon 4: Drogomil nr 31, 27 Bonów nr 2, 3, 21, Wierzbnica nr 26, Popowo nr 5.

TEREN MIASTA I GMINY NOWE MIASTECZKO

Rejon 1: 1 Maja, 3 Maja, 22 Lipca, Chopina, Dąbrowskiego, Długa, Garncarska, Głogowska, Jana Pawła II, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Kresowa, Królowej Jadwigi, Lipowa, Łąkowa, Majowa, Mickiewicza, Moniuszki, Ogrodowa, Paderewskiego, Piaskowa, Piłsudskiego, Plac Cmentarny, Podgórna, Reymonta, Rynek, Sienkiewicza, Szkolna, Słowackiego, Szosa Głogowska, Wojska Polskiego, Zamkowa, Zielona, Żeromskiego.

Rejon 2: Akacjowa, Brzozowa, Dworcowa, Jaworowa, Klonowa, Gołaszyn (miasto), Marcinkowskiego, Pl. Strzelecki, Parkowa, Poniatowskiego, Polna, Przemysłowa, Szosa Bytomska, szosa Głogowska, Topolowa, Wierzbowa. Pobierz harmonogram

Rejon 3: Gołaszyn (wieś), Os. Fabryczne, Miłaków, Żuków.

Rejon 4: Borów Polski, Borów Wielki, Konin, Nieciecz, Popęszyce, Rejów, Szyba.

Rejon 4: Borów Wielki nr 7, 13, 14, 14a, 15, Szyba nr 1, 35, 36 Popęszyce nr 30, 61, 63, Miłaków nr 55, Gołaszyn nr 90, Żuków nr 5, 25, 49.

Załączniki do pobrania:

#PlikData dodaniaRozmiar pliku
1pdf 1701_Kozuchow_rej__116 marca 2018 11:01395 KB
2pdf 1702_Kozuchow_rej__216 marca 2018 11:01395 KB
3pdf 1703_Kozuchow_rej__316 marca 2018 11:01395 KB
4pdf 1704_Kozuchow_rej__416 marca 2018 11:01394 KB
5pdf 1705_Kozuchow_rej__516 marca 2018 11:01395 KB
6pdf 1706_Kozuchow_rej__616 marca 2018 11:01394 KB
7pdf 1707_Kozuchow_rej__716 marca 2018 11:01394 KB
8pdf 1708_Kozuchow_rej__816 marca 2018 11:01393 KB
9pdf 1709_Kozuchow_rej__916 marca 2018 11:01394 KB
10pdf 1710_Kozuchow_rej__1016 marca 2018 11:01393 KB
11pdf 1711_Kozuchow_rej__1116 marca 2018 11:01393 KB
12pdf 1712_Kozuchow_rej__1216 marca 2018 11:01394 KB
13pdf 1713_Kozuchow_rej__1316 marca 2018 11:01396 KB
14pdf 1714_Kozuchow_rej__1416 marca 2018 11:01397 KB
15pdf 1697_Bytom_Odrzanski_rej__116 marca 2018 11:01396 KB
16pdf 1698_Bytom_Odrzanski_rej__2_poprawny16 marca 2018 11:01396 KB
17pdf 1699_Bytom_Odrzanski_rej__316 marca 2018 11:01394 KB
18pdf 1700_Bytom_Odrzanski_rej__416 marca 2018 11:01396 KB
19pdf 1715_Nowe_Miasteczko_rej__116 marca 2018 11:01395 KB
20pdf 1716_Nowe_Miasteczko_rej__216 marca 2018 11:01395 KB
21pdf 1717_Nowe_Miasteczko_rej__316 marca 2018 11:01394 KB
22pdf 1718_Nowe_Miasteczko_rej__416 marca 2018 11:01394 KB
23pdf 1719_Nowe_Miasteczko_rej__516 marca 2018 11:01395 KB